Litery przestrzenne Teva

Litery przestrzenne

Znaki graficzne podświetlane modułami LED lub świetlówkami wykonane z metapleksu i PCV stanowią nowoczesną formę reklamy zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej.

Różnorodność kolorystyczna materiałów jaki i możliwości obróbki tworzyw sztucznych umożliwiając ogromną dowolność w kształtowaniu znaków graficznych.

Wysoki efekt wizualny, duża trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne wpływa na szerokie zastosowanie liternictwa przestrzennego przez wiele firm.

Z uwagi na ogromny wybór materiałów, różnorodne rozwiązania jak również wielkość liternictwa przestrzennego napisy przestrzenne kalkulowane są indywidualnie.

Kasetony świetlne

Agencja PAM ma na swoim koncie szereg realizacji oraz doświadczenie w kreacji profesjonalnej reklamy świetlnej. Zatem, jeśli prowadzisz firmę i chcesz zdecydować się na promocje, potrzebna może Ci być forma reklamy zewnętrznej lub wewnętrznej reprezentująca Twoją działalności znajdującą się przykładowo w mieście czy galerii handlowej. Kasetony świetlne to popularna forma ekspresji nazwy i loga firmy, która świadczy o unikalności firmy. Reklama świetlna lub podświetlana zapewnia widoczność przekazu przez całą dobę i w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, dzięki podświetleniu formy w nocy. Kasetony świetlne to produkt wyjątkowo trwały, który potrafi spełniać swoje zadanie wiele lat.


reklama świetlna - zobacz nasze realizacje