Home

Reklama

Lakierowanie MDF

Lakiernia płyt MDF metodą natryskową MAT lub POŁYSK

Oferujemy państwu usługę lakierowania frontów meblowych, płyt MDF farbami poliuretanowymi przy zastosowaniu wysokiej klasy urządzeń.

Lakierowanie odbywa się w specjalnej sterylnej komorze wyposażonej w nawiewno wywiewną kabinę lakierniczą INTECH 05A

Farby poliuretanowe nakładane natryskowo za pomocą pompy lakierniczej VS25WH
kolorystyka RAL, NCS, ICA

Możliwość przygotowania formatek – szlifowanie i frezowanie boków

Czytaj więcej

Lakierowanie płyty MDF – precyzja na najwyższym poziomie

 

Lakierowanie płyt MDF jest procesem pozwalającym na dowolne wykończenie powierzchni. Dzięki temu możliwe staje się uzyskanie efektu nie tylko matowego, ale również półmatowego czy błyszczącego.

Ponadto lakierowane fronty meblowe można zaprojektować w wybranym przez klienta kolorze. To sprawia, że urządzenie pomieszczenia we własnym stylu staje się zdecydowanie łatwiejsze.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Świadczone przez nas usługi z zakresu lakierowania płyt MDF wyróżniają nadzwyczajną dokładnością, a także starannym wykonaniem z dbałością o najdrobniejsze detale. Tak wykończone powierzchnie zachwycają swoją elegancją, ponadczasowością oraz łatwą pielęgnacją. Doskonale sprawdzą się w niemal każdym pomieszczeniu, a ich praktyczny charakter sprawia, że zyskują coraz większą liczbę zwolenników.

Jesteśmy specjalistami stawiającymi w swojej pracy na zaangażowanie, rzetelność oraz profesjonalizm, co wpływa na owocną współpracę z klientami. Z chęcią dzielimy się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, udzielając odpowiedzi na nurtujące pytania czy przekazując szereg istotnych informacji.

 

Lakierowanie frontów meblowych – cena

 

Koszt lakierowania frontów meblowych uzależniony jest od kilku istotnych czynników. Przede wszystkim pod uwagę bierzemy powierzchnię danego obiektu, jego rodzaj czy skomplikowanie podejmowanych czynności.

Warto się z nami skonsultować, abyśmy mogli przedstawić swoją ofertę. Natomiast po zapoznaniu się z kluczowymi danymi skutecznie oszacujemy wstępną kwotę. Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi wyróżniały się atrakcyjnością cenową, ponieważ każdorazowo dbamy o satysfakcję klientów.

 

Co warto wiedzieć o korzyściach wynikających z lakierowania MDF?

 

Lakierowanie frontów meblowych oraz płyt MDF wiąże się z wieloma zaletami. Przygotowana w ten sposób powierzchnia jest niezwykle praktyczna, doskonale wpisując się w obecne trendy wnętrzarskie. To rozwiązanie, które prezentuje się bardzo estetycznie, przykuwając uwagę innych osób oraz czyniąc daną przestrzeń harmonijną.

W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych, wysokiej jakości narzędzi, co pozwala nam na wydajną i staranną realizację zamówienia. Uwagi klientów są dla nas niezmiernie ważne, dlatego przed przystąpieniem do działania ustalamy wszelkie kluczowe detale. Właśnie to sprawia, że rezultat okazuje się w pełni satysfakcjonujący. Zależy nam na pozytywnych relacjach z klientami, ponieważ są one dla nas kluczem do owocnej współpracy.