Home

Druk

Grawerowanie i cięcie laserowe

Oferujemy Państwu wycinanie laserem dowolnych kształtów w różnych materiałach. Laser umożliwia najbardziej wszechstronne i precyzyjne wycinanie dekoracyjnych detali, jak i drobnych elementów konstrukcyjnych z różnych materiałów np. litery ze styroduru. Cięcie laserowe pozwala uzyskać najwyższą prędkość obróbki spośród wszystkich obecnie znanych dostępnych metod na rynku.
Grawerowanie laserem staje się dominującą formą obróbki materiałów ze względu na szybkość i precyzję działania. jest to technologia umożliwiająca osiągnięcie najwyższej prędkości oraz precyzji grawerowania spośród wszystkich metod dostępnych na rynku, dzięki czemu zapewnia dużą wydajność oraz produktywność.

czytaj więcej

Grawerowanie laserowe – zaangażowanie i precyzja

Laserowe grawerowanie jest niezwykle precyzyjnym procesem, pozwalającym na uzyskanie pożądanych efektów w postaci konkretnych, skomplikowanych wzorów. To wyjątkowa metoda, którą można zastosować do różnorodnych materiałów, takich jak metal, szło, plastik czy kamień, co czyni ją nadzwyczaj wszechstronną.

Grawerowanie laserowe w plastiku oraz innych tworzywach zapewnia trwałe i estetyczne efekty, wyróżniające się odpornością na ścieranie. Co więcej, cały proces przebiega szybko oraz z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. W wyniku tego zyskują Państwo pewność otrzymania zaplanowanego rezultatu w ustalonym terminie.

Grawerowanie laserowe w metalu i innych materiałach – dlaczego warto?

Z grawerowaniem laserowym na szkle czy wielu różnorodnych tworzywach wiąże się wiele korzyści. Przede wszystkim to technologia umożliwiająca stworzenie atrakcyjnych wizualnie projektów. Dzieje się tak, ponieważ precyzja wiązki przekłada się na staranne oraz trwałe efekty, bez otarć obrabianej powierzchni czy smug w nacięciu. Dzięki temu to idealna metoda pozwalająca uzyskać wysokiej jakości wyniki i obróbkę cennych czy delikatnych przedmiotów bez obawy o ich uszkodzenie.

Oferowana przez nas usługa laserowego grawerowania w kamieniu, szkle, plastiku czy metalu idealnie sprawdzi się nawet w przypadku trudnych i twardych materiałów, takich jak kamień. To czyni ją znakomitym wyborem dla najbardziej wymagających klientów z szeregu branż.

Moc osiągana przez stosowany w naszej firmie sprzęt zapewniają szybkie grawerowanie dużej ilości tworzyw, tym samym wpływając na znaczące skrócenie czasu wykonywania zlecenia.

Cięcie laserowe – wszechstronność i dokładność

Świadczona przez nas usługa laserowego cięcia blach, drewna czy aluminium wykonywana jest przy zastosowaniu najlepszej klasy urządzeń o wysokiej precyzji. Dzięki temu mogą Państwo otrzymać starannie przygotowany kształt o gładkich krawędziach, bez konieczności dalszej obróbki.

Cięcie laserowe aluminium, drewna czy blach jest procesem umożliwiającym termiczny rozdział materiału. To niezwykle precyzyjna, wysokiej jakości metoda, do której podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem oraz dbałością o najdrobniejsze detale.

Laserowe cięcie drewna – jakie zapewnia korzyści?

Stosowana przez nas technologia umożliwia cięcie dowolnie skomplikowanych kształtów z uwzględnieniem niezwykle drobnych szczegółów. Dzięki obróbce możemy uzyskać precyzyjne rezultaty, które są praktycznie nieosiągalne przy zastosowaniu klasycznych narzędzi.

Ponadto zaproponowana przez nas usługa doskonale sprawdzi się w wielu branżach. To wynik elementów charakteryzujących się funkcjonalnością, możliwością praktycznego zastosowania czy nadzwyczajną estetyką.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem, a pracownicy posiadają wiedzę oraz umiejętności pozwalające na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, by nasza praca była odpowiedzią na Państwa potrzeby. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, dokładnie omawiając z klientem wszelkie istotne detale i pomysły. Zależy nam na budowaniu pozytywnych relacji, wpływających na komfort całej współpracy.

Grawer laserowy może zostać umieszczony na przedmiotach wykonanych z różnego rodzaju materiałów takich jak:

 • papier
 • folia
 • silikon
 • skóra, skóra ekologiczna
 • guma
 • drewno
 • korek
 • metale powlekane
 • aluminium anodowane
 • kamień
 • ceramika
 • szkło
 • akryl
 • pleksi
 • styrodur
 • laminaty grawerskie

Litery ze styroduru
Tablice informacyjne i szyldy